Gençlik Aşısı IAL System

Zamana ve yaşlanma bağlı olarak cilt üzerinde görülen olumsuz değişiklikleri gidermek ve yaşlanmanın önüne geçebilmek için birçok yeni yöntem uygulanmaktadır. Bu yöntemlerden biri de gençlik aşısı IAL system olarak karşınıza çıkmaktadır.

Gençlik Aşısı Nedir?

Gençlik Aşısı IAL System

Yüzde yüz saf hyaluronik asit kullanılarak meydana getirilmiş olan Gençlik Aşısı IAL System, minik aşılar şeklinde uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntem gençleştirme programı olarak ortaya çıkmaktadır ve hyaluronik asit sayesinde kusurlu cilt bölgelerinde probleme neden olan hücrelere çalışma emri verilmektedir. Bu sayede yeniden canlanan ve aktif hale gelen hücreler, cilt yenilenmesini sağlamakta, cildin eski nemini ve elastikiyetini geri kazanmasına yardımcı olmakta, cildin bebek cildi gibi yumuşak ve genç görünmesine etki etmektedir.

Gençlik Aşısı IAL System Nasıl Yapılıyor?

Cilt üzerinde uygulama yapılacak olan bölge makyaj, kir ve yağ gibi tabakalardan dezenfekte edilmektedir. Gençleşme Aşısı IAL System uygulaması yapılacak olan alan anestetik kremler yardımı ile uyuşturulmaktadır. İçerisinde %100 saf hiyoluronik asit bulunan gençlik aşısı, minik iğneler yardımı ile kişinin cilt altına enjekte edilmektedir.

Gençlik Aşısı IAL System nasıl etki eder?

Gençlik Aşısı IAL System cildin gençleşmesini ve yenilenmesini sağlar.

Adından da anlaşıldığı üzere gençlik aşısı IAL system, yaşlanma karşıtı bir uygulamadır. Yaşı ne olursa olsun hem kadın hem de erkeklerde görülen kırışıklık, çatlak, ciltte sarkma, lekelenme ve deforme olma gibi birçok sorunun önüne geçmektedir. Cilde saf hyaluronik asit uygulaması yapılan bu yöntemde, cildin esnek, nemli ve parlak bir görünüme kavuşması da sağlanmaktadır. Ciltte gerginlik, kırışıklıklarda azalma, ciltte parlama ve aydınlanma gibi etkilere sahip olan bu yöntem, bir anda en az 10 yaş gençleşmeyi size vaat etmektedir.

Gençlik Aşısı IAL System Uygulama Alanları

  • Yüz
  • Boyun
  • Eller ve benzeri yaşlanmaya en müsait bölgeler.

Gençlik Aşısı IAL System Kimlerde İşe Yarar?

İşlem 20 yaşın üzerinde olan kadın ve erkekler tarafından yaptırılmaya uygundur. Yüz, boyun, eller ve dekolte bölgesinde sorunlar yaşayan, yaşlanma belirtileri başlamış olan, ince çizgi ve deformasyonlardan şikayetçi olan herkes bu uygulamayı yaptırabilmektedir. Kanser hastaları, kalp hastaları, gebe ve emziren kadınlarda uygulama tavsiye edilmemektedir.

Riskleri Var Mıdır?

Cilde ihtiyaç duyduğu bütün desteği sağlamakta olan, hiçbir risk taşımamaktadır. Saf hyaluronik asit enjekte edilen bu yöntemde, kişilerde alerjik etkiler ve benzeri sorunlar görülmemektedir.

İşlem Acı Verir Mi?

Bu işlem kesinlikle acı veren bir uygulama değildir. İşlem yapılmadan önce iğnelerin enjekte edileceği bölgeler uyuşturucu krem yardımı ile uyuşturulmaktadır.

Kaç Seans Sürmektedir?

Gençlik Aşısı IAL System uygulamasında 3-4 kez farklı aralıklar ile minik iğneler yapılmaktadır. 1-2 hafta arayla yapılan bu seanslar, kişinin ihtiyacına göre değişmektedir.

Etkisi Ne Zaman Görülür?

Gençlik Aşısı IAL System, etkisini anında gösteren bir uygulamadır. En iyi sonuçları almak işlem sonrasında ikinci güne ulaşmış olmak bile yeterli olmaktadır. Cilt üzerinde bariz değişimler yaratan bu uygulama, hemen etkisini göstermektedir.

@hlctipmerkezi
Takip Et
Özel Ankara HLC Plastik, Rekonstrüktif ve Cerrahi Merkezi
  • 547 gönderi
  • 8.458 takipçi
  • 8 takip